Kup E-Book

Jak zakupić „20 000 Słów Fantastyki”

Opcja 1. Na platformie itch.io. Itch.io to strona dla twórców niezależnych. Nie wymaga rejestracji (choć warto się zarejestrować). Płatności można dokonać tam poprzez PayPal lub Stripe*.

20 000 Słów Fantastyki na Itch.io

Opcja 2. Tutaj na blogu: Jednorazowa wpłata w wysokości 15 zł, da ci dostęp do e-booka „20 000 Słów Fantastyki” w formatach .pdf, .mobi oraz .epub. Płatności można dokonać jedynie za pomocą platfomy Stripe*. By pobrać E-book musisz posiadać/założyć konto w serwisie WordPress. Po dokonaniu zakupu WordPress uzna cię za subskrybenta premium tego bloga i pozwoli na pobranie książek.

Opcja 3. Na platformie Legimi: Legimi to jedna z większych księgarń internetowych oferujących e-booki. Książkę znajdziesz pod tym linkiem: 20 000 Słów Fantastyki na Legimi.

* Stripe to bezpieczny system płatności wykorzystywany przez takie serwisy, jak np. Amazon lub Booking. Wymaga podania danych karty kredytowej.

O książce:

“20 000 Słów Fantastyki” to e-book zbierający najlepsze teksty z ostatnich 10 lat życia bloga „Sto Słów Fantastyki”: wyselekcjonowane i zredagowane dwieście stusłówek dotykających tematów duchowości, polityki, nowoczesności i miłości.

Czytelnika czekają scenki z przyszłości (dalekiej i bliskiej), refleksje ze światów alternatywnych lub zaświatów, odległych planet, krain fantasy i swojskiej Ziemi. W swoich podróżach spotka androidy pragnące potomka, anioła strzegącego praw fizyki, astronautów na randce, postludzki byt na wakacjach, boga w burdelu i wampira na rauszu. Będą okazje roześmiać się, zasmucić, zezłościć lub pomyśleć. Każde z opowiadań to oczko kalejdoskopu światów, które czasem układają się w spójną całość, ale nigdy na zbyt długo. 

Chcesz próbkę tego co przeczytasz? Po prostu przejrzyj bloga lub posłuchaj wersji audio.

Za redakcję i skład odpowiada Cyrus Bukowski, prowadzący inicjatywę GRART.

Autorem okładki jest Simeon Genew, któremu dziękuję z całego serca za udostępnienie jej. Jego inne prace znajdziecie tutaj.

Autorem wszystkich opowiadań jestem ja.

PATRONATY MEDIALNE:

RECENZJE:

Gdybyście szukali mądrej, a zarazem zabawnej i wciągającej, książki, sięgnijcie po ebook Rafałą Cywickiego. „20 000 słów fantastyki” to niesamowita czytelnicza podróż, a krótka forma drabbli pozwala na odpoczynek i refleksję. Ale uwaga – ta forma wciąga. Gwarantuję Wam, że przeczytacie jednym tchem i będziecie do niej z przyjemnością powracać.
Krzysztof T. Dąbrowski – pisarz drabble

Głód kolejnych słodkości. „20000 Słów Fantastyki” – recenzja e-booka”

Recenzja na Bookhunter.pl